Valymo įrenginiams

Valymo įrenginiams skirtos bakterijos atlieka svarbią funkciją valant nuotekas tiek generuojant buityje, tiek pramonėje. Tinka Traidenis, Švaistė, August, Feliksnavis, Asio, Biomax, BioTornado, VH Tech ir kitiems bio valymo įrenginiams ir septikams. Tad biologiniai preparatai sklandžiam nuotekų valymui gali būti geriausias bio sprendimas prižiūrint kanalizaciją bei biologinius nuotekų valymo įrenginius.

Valymo įrenginiams

valymo įrenginiams

Bakterijos biologiniams nuotekų valymo įrenginiams nėra stebuklas. Tai natūralios kilmės bakterijų ir nepatogeninių fermentų mišinys, kuris skirtas atstatyti, palaikyti bei užtikrinti efektyvų bei sklandų valymo įrenginių darbą.

 • Naujų valymo įrenginių paleidimui – biologinių procesų suaktyvinimui;
 • Perkrautų valymo įrenginių darbo sureguliavimui kai generuojama daugiau nuotekų;
 • Probleminių įrenginių darbo atstatymui ir tolimesniam palaikymui;
 • Valymo įrenginių profilaktinei priežiūrai, kad naudojant nesusidarytų problemos.

Naudinga pasidomėti:

Bakterijų visų tipų įrenginiams

Biologinės bakterijos tinka visiems biologiniams nuotekų valymo įrenginiams. Tačiau yra keli niuansai, kai ne visos bakterijos tinka visais atvejais. Todėl konsultuotis reikėtų daugeliu atveju, nes bakterijos, kurios tinka su orapūte ne visada tinka naudojimui be jos. Arba, bakterijos tinkančios kaupiamosioms valymo sistemoms ne visada tinka septikams ar kanalizacijos duobėms. Tad greičiausiai jau esate pastebėję, kad biologinių bakterijų įrenginiams yra daugiau rūšių nei kelios.

Bakterijos biologinių įrenginių paleidimui

Bakterijos kanalizacijai tik naujų ar mažai naudojamų valymo įrenginių priežiūrai nėra skirtos problemų sprendimui. Kadangi naujai paleidžiami įrenginiai neturi problemų, biologiniai aktyvatoriai nėra tokie veiksmingi kaip rekomenduojamos sprendžiant jau susidariusias problemas. Naujiems įrenginiams ar mažai naudojamiems bakterijos yra mažesnės koncentracijos. Tačiau užtikrina, kad įrenginiuose neatsirastų problemos, kurios galėtų sukelti diskomfortą vartotojams tiek buityje, tiek pramonės objektuose.

Bakterijos profilaktinei įrenginių priežiūrai

Šio tipo bakterijos valymo įrenginiams yra stipresnio poveikio nei paleidžiant naujus. Jų paskirtis yra užtikrinti sklandų valymo įrenginių darbą visą jų naudojimo laikotarpį. Todėl bakterijos profilaktinei priežiūrai pagreitina visos organikos ir celiuliozė skaidymo procesą įrenginiuose, taip palengvindamos jų biologinį valymo procesą. Užtikrina, kad neatsirastų problemos.

Bakterijos probleminių įrenginių darbo atstatymui

Valymo įrenginiuose gali atsirasti įvairios problemos dėl netinkamų priemonių naudojimo, nenaudojimo ar dėl netinkamos priežiūros.

 • Valymo įrenginiuose atsiranda nemalonus dvokas;
 • Nuotekos valomos ne kokybiškai – reikalingos bakterijos nuotekoms;
 • Nekokybiškai išvalytos nuotekos veda prie drenažinio šulinio užsikimšimą;
 • Prastai valytos nuotekos gali užkimšti ir drenažo sistemą grunte;
 • Nuotekų talpykloje susidaro putos;
 • Talpykloje, nuotekų paviršiuje susidaro pluta;
 • Susidariusi pluta mažina valymo įrenginių tūrį;
 • Mažėjantis tūris padažnina nuotekų išvežimo poreikį;
 • Didėja valymo įrenginių priežiūros išlaidos.

Bakterijos probleminiams valymo įrenginiams padeda atstatyti biologinius procesus ir efektyviai atsikratyti susi susidariusias problemas.

Naudinga pasidomėti septikų priežiūros priemonėmis STARWAX.

Bakterijoskanalizacijai.lt